O projektu

Projekt Rodinné domy Příbram Sázky si klade za cíl Vaše spokojené bydlení. Domy budou postaveny s důrazem na kvalitní, nadčasové a funkční provedení.  Zároveň budou respektovat stávající charakter okolní zástavby. V nabídce jsou rozdílné typy domů. Samostatný přízemní o dispozici 4kk nebo patrový dvojdům 6kk. Je jen na Vás, jaká z variant naplní Vaše představy. Vnitřní vybavení domu jako podlahové krytiny, dveře, sanitu, obklady si můžete při včasném jednání zvolit dle Vašich požadavků.

 

Domy samostatné

Dům č. 1 užitná plocha 102 m2, pozemek 809 m2 stáhnout si půdorys

Dům č. 2 užitná plocha 127 m2, pozemek 918 m2 stáhnout si půdorys

 

Dvojdům - stáhnout si půdorys 1.NP, 2.NP

SO 01 užitná plocha 142 m2, pozemek 792 m2

SO 02  užitná plocha 127 m2, pozemek 673 m2

 

 

Lokalita

Kvalitu bydlení určuje nejenom stavba, ale i lokalita. Klid, pohoda a zázemí pro Vaše spokojené bydlení se v Sázkách snoubí s blízkostí centra Příbrami a dodávají této městské rezidenční lokalitě na jedinečnosti.

Příbram se nachází na úpatí Brd. Přírodu CHKO Brdy máte na dosah stejně jako kompletní vybavenost a služby okresního města. Příbram je proslulá významným barokním areálem a poutním místem na Svaté Hoře. Hornickou minulost města mapuje největší hornické muzeum v České republice, Hornické muzeum Příbram.

Z Příbrami se díky dálnici D4 pohodlně dopravíte během hodiny do Prahy. V opačném směru se v současné době realizuje přestavba komunikace I/4 na dálnici, která urychlí spojení s jihočeským krajem.

Sázky jako takové jsou od centra města vzdálené 1,7 km. Dojdete pěšky či dojedete autem nebo MHD. Zastávka BUSu je 3 min od domu.

 

zdroj mapových podkladů: mapy.cz

Financování

Dům č. 1  - 10.400.000 Kč

Dům č. 2  - 11.400.000 Kč

DVOJdům : SO 01 - 10.300.000 Kč

                 SO 02 - 9.490.000 Kč

 

Rezervační záloha ve výši 500 000 Kč po podpisu rezervační smlouvy. Úhrada zbývající části kupní ceny po podpisu kupní smlouvy.

Nabízíme osobní přístup a nezávaznou konzultaci s naší finanční poradkyní.

Standardy

Architektonické a technické řešení stavby

Domy budou postaveny ze zdiva HELUZ tl. 300 mm a zateplené EPS tl. 200 mm

Konstrukce střechy u solitérních domů je zhotovena z dřevěných příhradových vazníků, zatepleno tepelnou izolací Isover o celk. tl. 300 mm. V případě DVOJdomu dřevěné krokve DEKWOOD

Střešní krytina Bramac v barvě černé engoby

SDK podhledy Rigips

Vnější povrch stěn bude opatřen silikonsilikátovou omítkou v bílé barvě. Sokl Marmolitem v barvě šedé

Okna plastová-trojsklo. Vnější parapety budou oplechovány lakovým plechem v šedé barvě. Vnitřní parapety budou plastové, v bílé barvě

Komín jednoprůdochový zn. Schiedel

Domy mají ukazatel B třídy energetické náročnosti. Vytápění zajistí teplené čerpadlo Nordline a krbová kamna. Zásobování objektů vodu je z obecního vodovodu. K dispozici také přípojka plynu a kanalizace. Odvádění splaškových vod je pouze dočasně řešeno jímkou. Po navýšení kapacity městské ČOV lze napojit na kanalizační řad obce.

Venkovní zpevněné plochy terasy a chodníku zhotovené ze zámkové dlažby, parkovací stání pro dva automobily ze zatravňovacího koberce. Pozemek bude oplocený.

Volejte na tel.:
Dotazy pište na:
reality@energon.cz
Kontakt na developera:
CJ Izolace s.r.o.
Příbramská 506
263 01 Dobříš

Tel.: +420 774 622 622
E-mail: reality@energon.cz
Kontakt na prodejce:
ENERGON reality, s.r.o.
Komenského nám. 412
263 01 Dobříš

Tel.: +420 774 622 622
E-mail: reality@energon.cz